Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16/06/2019 - Niedziela Trójcy Przenajświętszej

Znalezione obrazy dla zapytania trójca Święta

 1. Dzisiaj, w Niedzielę Trójcy Przenajświętszej, kończy się okres Komunii św. wielkanocnej.
 2. W środę, w naszym kościele, w czasie Mszy św. o godz. 18.00, Ks. Bp Stanisław Jamrozek, udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z Radymna i z kilku parafii naszego dekanatu. Zapraszamy do udziału w tej uroczystości.
 3. We wtorek będzie spowiedź przed bierzmowaniem, od godz. 16.00 do 18.00, będzie to jednocześnie spowiedź dla dzieci i młodzieży z okazji zakończenia roku szkolnego.
 4. Msza Święta na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego dla Zespołu Szkół Ogólnokształcących, Zawodowych i Rolniczych - będzie w środę o godz. 8.00.
 5. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). W naszej parafii Msze św. o godz. 8.00; 10.00 i 16.00. Procesja Bożego Ciała rozpocznie się po Mszy św. o godz. 10.00 w naszym kościele a zakończy przy kościele św. Wawrzyńca.     
  Zapraszamy wszystkich do licznego udziału w procesji; także dzieci – dziewczynki do sypania kwiatów i chłopców do dzwonienia.
  Prosimy o pomoc w przygotowaniu ołtarzy – pierwszego pod kierunkiem Domowego Kościoła i drugiego pod kierunkiem Akcji Katolickiej.
  Tutaj ważne przypomnienie, aby nie ograniczać świętowania Bożego Ciała tylko do udziału w samej procesji, zaniedbując jednocześnie uczestnictwo w Mszy św.
 6. Procesje eucharystyczne będą także odprawiane przez całą oktawę Bożego Ciała - codziennie po Mszy św. wieczornej, a w przyszłą niedzielę procesją rozpoczniemy udział we Mszy św. o godz. 11.30. Będzie to Msza św. w intencji rejonów VII i VIII.
 7. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Dyspensy udzielił ks. Abp Adam Szal.
 8. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w sobotę na godz. 8.00 mieszkańców ul. Złota Góra bloki nr 20, 21a i 23.
 9. Stowarzyszenie „Nowe Życie” zaprasza na „Powitanie Lata w Radymnie, w przyszłą niedzielę, o godz. 16.00, na placu przed Urzędem Miasta. Więcej informacji na plakacie w gablocie.
 10. Młodzież SP w Radymnie serdecznie zaprasza na spektakl „Zemsta” A. Fredry, 22 czerwca o godz. 19.00, do MOK w Radymnie. Wstęp wolny. W czasie spektaklu odbędzie się zbiórka charytatywna dla Gabrysi Dzimiry.
 11. Wyjazd na koncert Jednego Serca Jednego Ducha, w czwartek o godz. 17.15 z parkingu przy naszym kościele.
 12. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy na spotkanie organizacyjne w przyszłą niedzielę - 23 czerwca. Spotkanie rozpocznie się Eucharystią o  godz. 16.00. Dalszy ciąg spotkania - w sali budynku parafialnego. Trwają jeszcze zapisy na pielgrzymkę. Więcej szczegółów znajduje się na wywieszonych plakatach.
 13. We wtorek spotkanie ministrantów i lektorów. Obecność wszystkich obowiązkowa.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 9/06/2019 - ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

Znalezione obrazy dla zapytania zesłanie Ducha Świętego

 1. W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła. Msze święte o godz. 6.30 i 18.00. Odpust parafialny w Orłach.  
 2. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do życia kapłańskiego. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. A po Mszy św. nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy do pokutnej modlitwy różańcowej. W tym dniu czcimy także św. Antoniego z Padwy. W naszym dekanacie odpust parafialny w Sośnicy.
 3. W piątek, w ramach wieczornego nabożeństwa, kolejne spotkanie ze SŁOWEM BOŻYM, w ramach zadania duszpasterskiego: Biblijna Odnowa Parafii. Zaproponujemy nową formę tego spotkania. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie osoby należące do grup parafialnych, kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.
 4. W najbliższą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Wraz z tą niedzielą kończy się okres Komunii św. wielkanocnej. Msza św. o godz. 11.30 będzie w intencji Rejonów V i VI.
 5. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w sobotę na godz. 8.00 mieszkańców ul. Złota Góra, blok 11A.

Zapraszamy na spotkania w tym tygodniu po wieczornych nabożeństwach:
-  w poniedziałek - ministrantów;      
-  we wtorek - kandydatów na ministrantów;     
-  w czwartek członków Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Akcję Katolicką;    
-  w piątek - młodzież przygotowującą się do sakramentu   bierzmowania.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 2/06/2019 - WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

Znalezione obrazy dla zapytania wniebowstąpienie pańskie

 1. Dzisiaj Msza św. o godz. 11.30 będzie połączona z procesją, w czasie której, zgodnie z decyzją Ks. Arcybiskupa, będziemy modlić się o potrzebne łaski dla naszej Archidiecezji, Kościoła i Ojczyzny, o nowe powołania kapłańskie i zakonne, jak również w intencjach wynagradzających za grzechy oraz w duchu zawierzenia Bożemu Miłosierdziu wszystkich trudnych spraw.
 2. Dziś w naszej Archidiecezji święcenia diakonatu, a w najbliższą sobotę w katedrze święcenia prezbiteratu. Modlitwą obejmujemy diakonów przygotowujących się do przyjęcia święceń kapłańskich.
 3. Zapraszamy codziennie wieczorem na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 4. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Przypominamy o nabożeństwie pierwszych piątków szczególnie dzieciom, które przystąpiły do I Komunii św. i ich rodzicom, a także wszystkim (nie tylko dzieciom), którzy jeszcze w swoim życiu nie obeszli dziewięciu pierwszych piątków miesiąca. W piątek odwiedzimy chorych od godz. 8.00.
 5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu, jak co tydzień,  od godz. 15.00.
 6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – zakończy się okres wielkanocny. Msza św. o godz. 11.30 będzie odprawiana w intencji rejonów III i IV.
 7. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w sobotę na godz. 8.00 mieszkańców ul. Tysiąclecia.
 8. W poniedziałek spotkanie kandydatów na ministrantów.
 9. Caritas Archidiecezji Przemyskiej zachęca do solidarności z poszkodowanymi w wyniku ostatnich nawałnic i intensywnych opadów na Podkarpaciu. W przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek na ten cel.
 10. Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy im. Krystyny Rajtar w Jarosławiu zaprasza rodziny dzieci z wieloraką niepełnosprawnością na dni otwarte w placówkach, które odbędą się w dniach 3 i 5 czerwca. Szczegółowe informacje znajdziemy na plakacie w gablocie.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26/05/2019 - VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

 1. W poniedziałek, wtorek i środę wypadają dni modlitw o urodzaje, znane jako Dni Krzyżowe. Nabożeństwa błagalne o urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy o godz. 18.00.
 2. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 i nabożeństwo majowe o godz. 18.00.
 3. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 4. Także w piątek zakończenie nabożeństw majowych. Zapraszamy wszystkich do modlitwy przez wstawiennictwo Matki Najświętszej w tym ostatnim już tygodniu miesiąca maja.
 5. Od soboty rozpoczynamy Nabożeństwa Czerwcowe. Będzie to także pierwsza sobota miesiąca.
 6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów: I i II. W tym dniu będą także święcenia diakonatu w naszej Archidiecezji. Otaczamy modlitwą kandydatów do święceń.
 7. Dziękujemy Rodzicom dzieci obchodzących rocznicę I Komunii za sprzątanie i piękną dekorację kościoła. Prosimy do sprzątania w sobotę na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 19, mieszkania od 41 do 60.
 8.  Jak co roku, w Uroczystość Bożego Ciała, organizujemy wyjazd do Rzeszowa na koncert  Jednego Serca Jednego Ducha. Zapisy w zakrystii. Koszt 20 zł od osoby.
 9. Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców zaprasza nauczycieli, wychowawców i pedagogów na 81 Ogólnopolską Pielgrzymkę Nauczycieli na Jasną Górę. Wyjazd 2 lipca. Zapisy u Pani Marii Siara.
 10. W tym tygodniu zapraszamy na spotkania po wieczornych nabożeństwach:
  - w poniedziałek  - Lektorów i Ministrantów;    
  - we wtorek - kandydatów na ministrantów;  
  - w środę - rodziców młodzieży klas ósmych, która 19 czerwca przyjmie sakrament bierzmowania.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19/05/2019 - V NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

Znalezione obrazy dla zapytania I Komunia Święta

 1. Dziś w naszej Parafii Uroczystość I Komunii Świętej. Dziękujemy rodzicom za współpracę i zaangażowanie w duchowe przygotowanie dzieci do tego pięknego wydarzenia.
 2. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się uroczystość Rocznicy I Komunii Świętej. Próba dla dzieci przed tą uroczystością będzie w czwartek po Mszy św. wieczornej.
 3. Zapraszamy codziennie na nabożeństwa majowe.
 4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. O godz. 18.00 nabożeństwo majowe połączone z modlitwą przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II i później Msza św.
 5. Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za piękną dekorację i sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w sobotę na godz. 8.00 rodziców dzieci rocznicowych.
 6. W środę spotkanie ministrantów i lektorów.
 7. Stowarzyszenie „Galeon” poprosiło o przekazanie informacji, że w związku z organizowaną przez nich imprezą sportową, która odbędzie się w niedzielę 26 maja w Radymnie, będą wyłączone z ruchu ulice: Stefana Kard. Wyszyńskiego, Kazimierza Wielkiego i Złota Góra, w godzinach od 12.45 do 16.00.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12/05/2019 - IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

Znalezione obrazy dla zapytania niedziela dobrego pasterza

 1. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza to Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Rozpoczyna ona Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele.
 2. Jutro wieczorem Nabożeństwo Fatimskie połączone z nabożeństwem majowym. Zapraszamy wszystkich do modlitwy różańcowej w duchu objawień fatimskich. Zapraszamy także do codziennego udziału w nabożeństwach majowych. Prosimy rodziców, aby  przypominali dzieciom i młodzieży o tym nabożeństwie.
 3. W czwartek święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15.00. O godz. 18.00 nabożeństwo majowe połączone z modlitwą  przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II i Msza św.
 4. W przyszłą niedzielę w naszej Parafii uroczystość I Komunii św. W naszych modlitwach polecajmy dzieci przygotowujące się do przyjęcia Pana Jezusa i ich rodziny. W sobotę od godz. 16.30 spowiedź św. przed I Komunią św.
 5. Rocznica I Komunii św. będzie w niedzielę 26 maja, na Mszy św. o godz. 10.00.
 6. Pamiętajmy o nowym sposobie podchodzenia do Komunii św. nie tylko w czasie świąt, ale także w każdą niedzielę, święta i dni powszednie.
 7. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w sobotę na godz. 8.00 rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
 8. W Poniedziałek spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
 9. We Wtorek spotkanie lektorów i ministrantów.
 10. Szkoła Podstawowa w Sośnicy prosi nas o pomoc w formie głosowania internetowego, w konkursie na zbudowanie placu zabaw dla dzieci. Szczegóły na ulotkach przy wyjściu z kościoła.
 11. Dyrektor Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Jarosławiu zaprasza absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych do zapisów. Jest to szkoła z ciekawą i nowatorską ofertą edukacyjną. Szczegóły na stronie www.katolik-jaroslaw.pl .

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 5/05/2019 - III NIEDZIELA WIELKANOCNA

 1. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Postarajmy się w tym czasie przeczytać indywidualnie czy w rodzinie chociażby krótki fragment Pisma św.Znalezione obrazy dla zapytania biblia
 2. Dziś nabożeństwo majowe o godz. 15.30 i po nim zmiany tajemnic różańcowych.
 3. Także dziś o godz. 20.00 nabożeństwo Drogi Światła – zapraszamy wszystkich do modlitwy.
 4. W środę uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, Patrona Polski. Jest to dzień imienin ks. bpa Stanisława Jamrozka. Osobę Solenizanta otaczamy nasza modlitwą.
 5. Trwają nabożeństwa majowe. Zapraszamy wszystkich do modlitwy przez wstawiennictwo Matki Bożej.
 6. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Nabożeństwo majowe i modlitwy przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II o godz. 18 i później Msza św.
 7. Za tydzień wypada Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpocznie Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.
 8. W przyszłą niedzielę Msza św. o 11.30 będzie w intencji Rejonów III i IV.
 9. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w sobotę na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 19, mieszkania od 21 do 40.

W tym tygodniu zapraszamy na spotkania po wieczornych nabożeństwach:
- w PONIEDZIAŁEK – Ministrantów;     
- W ŚRODĘ - Rodziców i Dzieci przygotowujących się do  I Komunii Świętej;      
- w CZWARTEK – Akcję Katolicką.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28/04/2019 - II Niedziela Wielkanocna

 1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia – zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy w Godzinie Miłosierdzia.
 2. Warto pamiętać, że istnieje możliwość codziennego zyskiwania odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami za pobożne odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego w kościele lub kaplicy wobec Najświętszego Sakramentu (wystawionego lub w tabernakulum) przez cały rok na terenie Polski. Chorzy mogą zyskać odpust poza kościołem.
 3. Dziś rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Na balaskach możemy złożyć ofiary zebrane do skarbonek wielkopostnych. Także dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek na Caritas.
 4. We wtorek Uroczystość św. Wojciecha, przeniesiona z 23 kwietnia.
 5. W środę rozpoczynamy nabożeństwa majowe.
 6. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 7. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. O godz. 17.00 rozpocznie się kolejne SPOTKANIE ze SŁOWEM BOŻYM, w ramach realizacji zadania duszpasterskiego: BIBLIJNA ODNOWA PARAFII. Zapraszamy wszystkich, a bardziej zobowiązująco osoby należące do grup parafialnych, kandydatów do bierzmowania i ich rodziców. O 17.30 Nabożeństwo Majowe i Msza św.
 8. W piątek uroczystość NMP Królowej Polski. Msze święte w porządku niedzielnym – o godz. 8.00, 10.00, 11.30 i 16.00. O godz. 15.30 nabożeństwo majowe. W kościele Świętego Wawrzyńca o godz. 16.00 Msza św. w intencji Ojczyzny, a po niej uroczystości pod Pomnikiem. Będzie to także Pierwszy Piątek miesiąca. Możliwość spowiedzi szczególnie w czwartek, a w piątek podczas każdej Mszy św.
 9. W tym dniu odpusty parafialne w Ostrowie i Wacławicach.
 10. W następną niedzielę Msza św. o godz. 11.30 będzie w intencji Rejonów I i II.
 11. Zapraszamy wszystkich w następną Niedzielę, 5 maja o godz. 20.00 na specjalne nabożeństwo Drogi Światła – Via Lucis. Polega ono na czternastu spotkaniach z Jezusem Zmartwychwstałym w oparciu o Pismo Święte. Całość zwieńczy Apel Jasnogórski.
 12. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w sobotę na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 19, mieszkania od 1 do 20, a więc bliskich sąsiadów kościoła, co powinno dodatkowo mobilizować mieszkańców do pracy w kościele.
 13. W PONIEDZIAŁEK spotkanie Lektorów, a we WTOREK spotkanie Rodziców i Dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej po wieczornych Mszach św.
 14. Pan Burmistrz zaprasza mieszkańców Radymna na sztukę Aleksandra Fredry „Nikt mnie nie zna”, w środę, 1 maja, o godz. 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury. Wstęp wolny.
 15. Wolontariusze z grupy misyjnej wspomagającej Kościół w Indiach przekazują serdeczne podziękowanie za wsparcie finansowe podczas kwesty w dniu 7 kwietnia. 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21/04/2019 - Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

  Dziękujemy wszystkim za liczny udział w liturgii Wielkiego Tygodnia, za czuwanie przy Panu Jezusie i za modlitwę w intencji nas kapłanów. Serdecznie dziękujemy Parafianom i Wszystkim, którzy przesłali lub złożyli świąteczne życzenia. Przez modlitwę chcemy wyrazić naszą wdzięczność i wypraszać potrzebne łaski u Jezusa Zmartwychwstałego.

  Dziękujemy liturgicznej służbie ołtarza, przygotowanej pięknie przez Ks. Pawła – ministrantom, lektorom, kantorom i Panu Kościelnemu za posługę podczas liturgii. Dziękujemy Panu Organiście i nowo zawiązanej Scholi za przygotowanie i wykonanie pięknych śpiewów liturgicznych podczas Wielkiego Tygodnia. Naszej młodzieży oazowej, pod przewodnictwem Ks. Krzysztofa, za prowadzenie czuwań modlitewnych. Dziękujemy naszej nieformalnej ale bardzo profesjonalnej grupie dekoracyjnej, którą tworzą nasi Księża, Pani Ala, Panie ze Świetlicy Parafialnej i Pan Rząsa, za wielką pracę przy urządzeniu Ciemnicy i Bożego Grobu, a także za piękną dekorację naszej świątyni. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli przygotować nasz kościół i naszą wspólnotę parafialną do jak najgodniejszego przeżywania Misterium Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Pana Jezusa.

 1.  W NIEDZIELĘ  ZMARTWYCHWSTANIA  PAŃSKIEGO
  Rezurekcja o godz. 6.00, następne Msze św. o godz. 10.0011.30. (Nie ma Mszy św. popołudniowej w naszym kościele; w kościele p.w. św. Wawrzyńca – Msza św. o godz. 17.00).
 2. W Poniedziałek Wielkanocny Msze Święte o godz. 8.00, 10.0011.30. (Nie ma Mszy św. popołudniowej).
 3. Od Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego rozpoczyna się Oktawa Wielkanocy, która jest przedłużeniem świętowania Zmartwychwstania Pana Jezusa na cały tydzień, dlatego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 4. Za tydzień - Niedziela Miłosierdzia Bożego.  W tym dniu  organizowana jest zbiórka do puszek na potrzeby Caritas. Przynosimy także do kościoła skarbonki wielkopostne, z ofiarami przeznaczanymi na dobre cele.    
  O godz. 15.00nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Z tą godziną wiążą się szczególne obietnice Pana Jezusa przekazane św. Faustynie, dlatego zapraszamy gorąco wszystkich do wspólnej modlitwy w Godzinie Miłosierdzia.
  Jest to także dzień odpustu parafialnego w Skołoszowie.       
  W Niedzielę Miłosierdzia Msza św. o godz. 11.30 będzie w intencji mieszkańców rejonów V i VI oraz VII i VIII.
 5. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 18 mieszkania od 11 do 30.
 6. W CZWARTEK po Mszy Św. spotkanie Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz wszystkich chętnych, którzy chcieliby do niej dołączyć.
 7. W najbliższym czasie możemy włączyć się także w ważne wydarzenia organizowane w naszych okolicach:       
  - 27 kwietnia – MARSZ ŚWIĘTOŚCI ŻYCIA w Przemyślu;
  - 28 kwietnia – akcja charytatywna „JAROSŁAWSKIE POLA NADZIEI”, ze zbiórką pieniędzy na Hospicjum im. Św. Jana Pawła II w Jarosławiu;
  - 29 kwietnia – rozpoczęcie SEMINARIUM ODNOWY WIARY, w Przemyślu, w klasztorze Karmelitów Bosych.
  Więcej informacji o tych wydarzeniach znajdziemy na plakatach i w internecie.

WIELKI TYDZIEŃ

PLAN ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
w CIEMNICY i BOŻYM GROBIE

WIELKI  CZWARTEK

            18.00 – LITURGIA  MSZY ŚWIĘTEJ  WIECZERZY PAŃSKIEJ     

             ADORACJA po LITURGII  do 22.00

Do  CZUWANIA  MODLITEWNEGO przy PANU JEZUSIE w CIEMNICY  zapraszamy wszystkich parafian

 

WIELKI PIĄTEK

ADORACJA od 7.00 do 22.00

Prosimy o CZUWANIE  przy PANU JEZUSIE w CIEMNICY wg następującego planu:

                    7.00 –   8.30 - Rejon VIII
                     8.30 – 10.00 - Rejon VII
                    10.00 – 11.30 - Rejon VI
                     11.30 – 13.00 - Rejon V
                    13.00 – 14.30 - Rejon IV
                    14.30 – 16.00 - Rejon III
                    16.00 – 17.30 - Rejon II i I

         17.30   – NABOŻEŃSTWO  DROGI KRZYŻOWEJ

         18.00 – LITURGIA  MĘKI PAŃSKIEJ

Do  wieczornego CZUWANIA  przy PANU JEZUSIE w BOŻYM GROBIE  zapraszamy wszystkich parafian

 

WIELKA SOBOTA

          ADORACJA od 7.00 do 20.00

 Prosimy o CZUWANIE  przy PANU JEZUSIE  w BOŻYM GROBIE wg następującego planu:

                                7.00 –   8.30 - Rejon VIII
                                 8.30 – 10.00 - Rejon VII
                                10.00 – 11.30 - Rejon VI
                                 11.30 – 13.00 - Rejon V
                                13.00 – 14.30 - Rejon IV
                                14.30 – 16.00 - Rejon III
                                16.00 – 17.30 - Rejon II
                                 17.30 – 19.00 - Rejon I

         20.00 – LITURGIA  WIGILII  PASCHALNEJ

/po liturgii nie będzie już ADORACJI przy BOŻYM GROBIE/

 

Strony