OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11/08/2019 - XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. We wtorek, 13 sierpnia nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.
  2.  W czwartek Uroczystość Wniebowzięcia NMP.               .Znalezione obrazy dla zapytania wniebowzięcie nmp
    Msze św. w porządku niedzielnym. Błogosławieństwo ziół i kwiatów podczas każdej Mszy św. W tym dniu nie będzie adoracji Najśw. Sakramentu ani nabożeństwa o godz. 15.30.
  3. W piątek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i przez wstawiennictwo św. Faustyny.
  4. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 będzie w intencji Rejonów V i VI.
  5. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców domów przy ul. Piaskowej i Plażowej.
  6. Pielgrzymka na Kalwarię Pacławską wychodzi z naszego kościoła w poniedziałek, 12 sierpnia, o godz. 6.15. Pielgrzymi wrócą do Radymna 15 sierpnia, pociągiem o godz. 14.10. Msza na zakończenie pielgrzymki będzie w kościele pw. św. Wawrzyńca.
  7. Wyjazd autokarowy do Kalwarii na Pogrzeb Matki Bożej, w dniu 13 sierpnia, z parkingu przy naszym kościele, o godz. 4.30.