OGŁOSZENIA PARAFIALNE 4/08/2019 - XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, patrona kapłanów. W modlitwie polecamy wszystkich duszpasterzy.
  2. Dziś zmiany tajemnic na nabożeństwie o godz. 15.30.
  3. We wtorek Święto Przemienienia Pańskiego. Odpust w Zadąbrowiu.                  .

Znalezione obrazy dla zapytania przemienienie pańskie

4. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00.
  5. W piątek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy.
  6. W sobotę, 10 sierpnia odpust w Parafii św. Wawrzyńca.                                         .

7.  W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów III i IV.
  8. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców domów przy ul. Rybackiej i Zasanie.
  9. W dniach od 12 do 15 sierpnia organizowana jest tradycyjna pielgrzymka na Kalwarię Pacławską. Zapisy na noclegi w zakrystiach obu kościołów. Łączny koszt za trzy noclegi to 55 zł.
  10.  Organizowany jest także wyjazd autokarowy do Kalwarii na Pogrzeb Matki Bożej, w dniu 13 sierpnia. Zapisy w zakrystii do 8 sierpnia. Wyjazd z parkingu przy kościele, o godz. 4.30. Przewidywany koszt – ok. 20 zł.