OGŁOSZENIA PARAFIALNE 07/07/2019 - XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

Podobny obraz

1. Dzisiaj podczas nabożeństwa o godzinie 15.30 zmiany tajemnic różańcowych.
  2. Jutro przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana z Dukli. Modlimy się w intencji naszej archidiecezji.
  3. W środę, 10 lipca  15. rocznica śmierci Księdza Prałata Ludwika Dyszyńskiego.
  4. W czwartek święto św. Benedykta, Patrona Europy.
  5. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. O godzinie 18.00 nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II i Msza św.
  6. W piątek nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Faustyny.
  7. W sobotę, 13-tego nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy do pokutnej modlitwy różańcowej.
  8. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów III i IV.
  9. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców ul. Złota Góra  nry od 32 do końca.
  10. Koło Radia Maryja organizuje wyjazd na 28 Pielgrzymkę Słuchaczy Radia Maryja  na Jasną Górę. Wyjazd 14 lipca o godz. 5.00 z parkingu przy naszym kościele.