OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30/06/2019 - XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Podobny obraz

  1. W czwartek, pierwszy czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. O 18:00 Nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II i Msza św.
  2. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Wyjazd do chorych o godz. 8.00.
  3. W sobotę pierwsza sobota, nabożeństwo różańcowe – zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. W przyszłą niedzielę. Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów I i II.
  5. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w sobotę mieszkańców ul. Złota Góra numery od 1 do 30.
  6. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian na Mszę Świętą pod przewodnictwem ks. Arcybiskupa Adama Szala z okazji wyjścia Pieszej Przemyskiej Pielgrzymki na Jasną Górę, grupy św. Józefa Sebastiana Pelczara. Msza Święta odbędzie się 4 lipca o godz. 7.00. W tym dniu  nie będzie Mszy Świętej o godzinie 6.30.
  7. W dniu 3 lipca w godzinach od 14.00 do 20.00 będą w budynku parafialnym przyjmowane bagaże, prosimy o zgłaszanie się do recepcji. W dalszym ciągu trwają zapisy na pielgrzymkę.
  8. W przedsionku kościoła zostały także wyłożone deklaracje duchowego pielgrzyma, gdzie można wpisywać swoje intencje, które będą omadlane w drodze do Częstochowy. Wypełnione deklaracje prosimy wrzucać do skrzynek z intencjami na Nowenny. Prosimy także parafian o wsparcie modlitewne naszej grupy. 
  9. Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców zaprasza nauczycieli, wychowawców i pedagogów na 81 Ogólnopolską Pielgrzymkę Nauczycieli na Jasną Górę. Wyjazd 2 lipca tj. wtorek o godz. 3:30 z parkingu przy kościele. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy u ks. Krzysztofa w zakrystii.