OGŁOSZENIA PARAFIALNE 9/06/2019 - ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

Znalezione obrazy dla zapytania zesłanie Ducha Świętego

1. W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła. Msze święte o godz. 6.30 i 18.00. Odpust parafialny w Orłach.
  2. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do życia kapłańskiego. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. A po Mszy św. nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy do pokutnej modlitwy różańcowej. W tym dniu czcimy także św. Antoniego z Padwy. W naszym dekanacie odpust parafialny w Sośnicy.
  3. W piątek, w ramach wieczornego nabożeństwa, kolejne spotkanie ze SŁOWEM BOŻYM, w ramach zadania duszpasterskiego: Biblijna Odnowa Parafii. Zaproponujemy nową formę tego spotkania. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie osoby należące do grup parafialnych, kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.
  4. W najbliższą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Wraz z tą niedzielą kończy się okres Komunii św. wielkanocnej. Msza św. o godz. 11.30 będzie w intencji Rejonów V i VI.
  5. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w sobotę na godz. 8.00 mieszkańców ul. Złota Góra, blok 11A.

Zapraszamy na spotkania w tym tygodniu po wieczornych nabożeństwach:
-  w poniedziałek - ministrantów;
-  we wtorek - kandydatów na ministrantów;
-  w czwartek członków Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Akcję Katolicką;
-  w piątek - młodzież przygotowującą się do sakramentu   bierzmowania.