Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /var/www/radymno-parafia.pl/doc/includes/menu.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 2/06/2019 - WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

Znalezione obrazy dla zapytania wniebowstąpienie pańskie

  1. Dzisiaj Msza św. o godz. 11.30 będzie połączona z procesją, w czasie której, zgodnie z decyzją Ks. Arcybiskupa, będziemy modlić się o potrzebne łaski dla naszej Archidiecezji, Kościoła i Ojczyzny, o nowe powołania kapłańskie i zakonne, jak również w intencjach wynagradzających za grzechy oraz w duchu zawierzenia Bożemu Miłosierdziu wszystkich trudnych spraw.
  2. Dziś w naszej Archidiecezji święcenia diakonatu, a w najbliższą sobotę w katedrze święcenia prezbiteratu. Modlitwą obejmujemy diakonów przygotowujących się do przyjęcia święceń kapłańskich.
  3. Zapraszamy codziennie wieczorem na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Przypominamy o nabożeństwie pierwszych piątków szczególnie dzieciom, które przystąpiły do I Komunii św. i ich rodzicom, a także wszystkim (nie tylko dzieciom), którzy jeszcze w swoim życiu nie obeszli dziewięciu pierwszych piątków miesiąca. W piątek odwiedzimy chorych od godz. 8.00.
  5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu, jak co tydzień,  od godz. 15.00.
  6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – zakończy się okres wielkanocny. Msza św. o godz. 11.30 będzie odprawiana w intencji rejonów III i IV.
  7. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w sobotę na godz. 8.00 mieszkańców ul. Tysiąclecia.
  8. W poniedziałek spotkanie kandydatów na ministrantów.
  9. Caritas Archidiecezji Przemyskiej zachęca do solidarności z poszkodowanymi w wyniku ostatnich nawałnic i intensywnych opadów na Podkarpaciu. W przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek na ten cel.
  10. Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy im. Krystyny Rajtar w Jarosławiu zaprasza rodziny dzieci z wieloraką niepełnosprawnością na dni otwarte w placówkach, które odbędą się w dniach 3 i 5 czerwca. Szczegółowe informacje znajdziemy na plakacie w gablocie.