OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12/05/2019 - IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

Znalezione obrazy dla zapytania niedziela dobrego pasterza

 1. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza to Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Rozpoczyna ona Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele.
 2. Jutro wieczorem Nabożeństwo Fatimskie połączone z nabożeństwem majowym. Zapraszamy wszystkich do modlitwy różańcowej w duchu objawień fatimskich. Zapraszamy także do codziennego udziału w nabożeństwach majowych. Prosimy rodziców, aby  przypominali dzieciom i młodzieży o tym nabożeństwie.
 3. W czwartek święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15.00. O godz. 18.00 nabożeństwo majowe połączone z modlitwą  przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II i Msza św.
 4. W przyszłą niedzielę w naszej Parafii uroczystość I Komunii św. W naszych modlitwach polecajmy dzieci przygotowujące się do przyjęcia Pana Jezusa i ich rodziny. W sobotę od godz. 16.30 spowiedź św. przed I Komunią św.
 5. Rocznica I Komunii św. będzie w niedzielę 26 maja, na Mszy św. o godz. 10.00.
 6. Pamiętajmy o nowym sposobie podchodzenia do Komunii św. nie tylko w czasie świąt, ale także w każdą niedzielę, święta i dni powszednie.
 7. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w sobotę na godz. 8.00 rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
 8. W Poniedziałek spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
 9. We Wtorek spotkanie lektorów i ministrantów.
 10. Szkoła Podstawowa w Sośnicy prosi nas o pomoc w formie głosowania internetowego, w konkursie na zbudowanie placu zabaw dla dzieci. Szczegóły na ulotkach przy wyjściu z kościoła.
 11. Dyrektor Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Jarosławiu zaprasza absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych do zapisów. Jest to szkoła z ciekawą i nowatorską ofertą edukacyjną. Szczegóły na stronie www.katolik-jaroslaw.pl .