OGŁOSZENIA PARAFIALNE 5/05/2019 - III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Postarajmy się w tym czasie przeczytać indywidualnie czy w rodzinie chociażby krótki fragment Pisma św.Znalezione obrazy dla zapytania biblia
  2. Dziś nabożeństwo majowe o godz. 15.30 i po nim zmiany tajemnic różańcowych.
  3. Także dziś o godz. 20.00 nabożeństwo Drogi Światła – zapraszamy wszystkich do modlitwy.
  4. W środę uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, Patrona Polski. Jest to dzień imienin ks. bpa Stanisława Jamrozka. Osobę Solenizanta otaczamy nasza modlitwą.
  5. Trwają nabożeństwa majowe. Zapraszamy wszystkich do modlitwy przez wstawiennictwo Matki Bożej.
  6. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Nabożeństwo majowe i modlitwy przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II o godz. 18 i później Msza św.
  7. Za tydzień wypada Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpocznie Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.
  8. W przyszłą niedzielę Msza św. o 11.30 będzie w intencji Rejonów III i IV.
  9. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w sobotę na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 19, mieszkania od 21 do 40.

W tym tygodniu zapraszamy na spotkania po wieczornych nabożeństwach:
- w PONIEDZIAŁEK – Ministrantów;
- W ŚRODĘ - Rodziców i Dzieci przygotowujących się do  I Komunii Świętej;
- w CZWARTEK – Akcję Katolicką.