OGŁOSZENIA PARAFIALNE 7 IV 2019 - V Niedziela Wielkiego Postu

 1. Znalezione obrazy dla zapytania V niedziela wielkiego postuZgodnie z polską tradycją, od dzisiejszej niedzieli aż do liturgii Wielkiego Piątku pozostaną zasłonięte krzyże w kościele.
 2. Zapraszamy wszystkich na GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym o godz. 15.15.  Po Gorzkich Żalach zmiany tajemnic różańcowych  Msza święta
 3. W czwartek rozpoczynają się już spowiedzi wielkopostne w dekanacie, dlatego nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II będzie po Mszy św.
 4.  W piątek DROGA KRZYŻOWA ulicami Radymna dla wszystkich mieszkańców naszego miasta. Pokutne nabożeństwo Drogi Krzyżowej rozpocznie się w kościele św. Wawrzyńca Mszą św.  o godz. 17.00 i następnie wyruszymy do kościoła NSPJ. Po zakończeniu Drogi Krzyżowej w naszym kościele będzie odprawiona MSZA ŚWIĘTA. Nie będzie Drogi Krzyżowej dla dzieci.
 5.  W pierwszy piątek CHORZY z naszej Parafii przygotowali się duchowo do Świąt przystępując do spowiedzi i Komunii św. Jeżeli są jeszcze inni chorzy, którzy nie mogą przyjść do kościoła na spowiedź parafialną, to prosimy zgłosić ich w zakrystii do czwartku. 
 6. Od piątku do niedzieli odbywać się będzie Spotkanie Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej w Dukli. Duża grupa młodzieży z naszej parafii udaje się na to spotkanie. Wyjazd w piątek o godzinie 12.30 z parkingu przy naszym Kościele. 
 7. Najbliższa niedziela jest Niedzielą Męki Pańskiej czyli Niedzielą Palmową. Obrzęd poświęcenia palm o godz. 11.30.
 8. Za tydzień, w niedzielę Msza św. o godz. 11.30 w intencji mieszkańców rejonów III. i IV.
 9. Dziękujemy parafianom za sprzątanie naszej świątyni. Prosimy do sprzątania w sobotę na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 17 mieszkania od 21 do 40.
 10.  Dziś w Przedszkolu Parafialnym odbywa się kiermasz Palm Wielkanocnych w godz. 7.00 – 13.00; 16.00 – 19.00.
 11.  W poniedziałek obowiązkowe spotkanie MINISTRANTÓW i LEKTORÓW  po wieczornej Mszy Świętej. 
 12. Zapraszamy także nowych kandydatów na ministrantów do zapisywania się w zakrystii; a rodziców prosimy, aby umożliwili i zachęcali swoich synów do formacji duchowej w ramach grupy ministranckiej w naszej parafii.
 13. W czwartek spotkanie AKCJI  KATOLICKIEJ.