OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10 03 2019 - I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Znalezione obrazy dla zapytania gorzkie żale

1. Dzisiaj  o godz. 15.15  GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym i zakończenie REKOLEKCJI.
    Po Gorzkich Żalach Msza św.
  2. W środę 13. marca po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo Fatimskie.
  3. Zapraszamy wszystkich na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15.00 i na nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.

Znalezione obrazy dla zapytania droga krzyżowa

4. W piątek o godz. 15.30 Droga Krzyżowa dla dzieci. O godz. 18.00 Droga Krzyżowa dla dorosłych i młodzieży. Po Drodze Krzyżowej Msza św.
  5. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów V i VI.
  6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny AD GENTES.
  7. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w sobotę na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 15. mieszkania od 21 do 40.
  8. W dniach od 12 do 14 kwietnia odbędzie się w Dukli Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej. Zapisy w zakrystii u Ks. Krzysztofa do jutra.
  9. Wydział Nauki Katolickiej w Przemyślu informuje, że przy parafii
    p.w. Bożego Ciała w Jarosławiu działa Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące z ciekawą ofertą edukacyjno-wychowawczą. 21. marca od godz. 9 społeczność szkolna zaprasza na dzień otwarty. Więcej informacji znajduje się na plakacie w gablotce i na stronie internetowej szkoły.
  10. Dyrekcja Przedszkola Parafialnego przy Parafii św. Wawrzyńca informuje Rodziców o rozpoczęciu rekrutacji na rok szkolny 2019/2020. Zapisywać można dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Zapisy trwają do 31 marca.
  11. Koło Radia Maryja organizuje wyjazd na Spotkanie do Przemyśla. Wyjazd w poniedziałek z przystanku PKS i z parkingu przy naszym kościele o godz. 16.00. Powrót ok. 20.00. Zapisy u Pani Marii Siara.
  12.  Zapraszamy na spotkania w tym tygodniu:
    - w PONIEDZIAŁEK kandydatów na MINISTRANTA i LEKTORA,
    - we WTOREK – Diakonię Liturgiczno-Modlitewną,
    - w CZWARTEK - rodziców i dzieci przygotowujących się do  I Komunii Świętej
    - także w CZWARTEK – Akcję Katolicką.