OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13 stycznia 2019 - ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

Znalezione obrazy dla zapytania święto chrztu pańskiego

1. Dziś Święto Chrztu Pańskiego – zakończenie liturgicznego okresy Narodzenia Pańskiego. Kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.

2. Miejski Ośrodek Kultury w Radymnie zaprasza na koncert kolęd i piosenek świątecznych, który odbędzie się dziś o godz. 18.00 w kościele p.w. Św. Wawrzyńca. W koncercie wystąpi chór Cantilena oraz zespoły dziecięce i młodzieżowe z MOK.

3. Od jutra Msza św. wieczorna będzie już zwyczajnie o godz. 17.00. !!!

4. Zapraszamy parafian na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15.00, na nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II, a w piątek na nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Faustyny.

5. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Akcję Katolicką.

6. W piątek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Zapraszamy do modlitwy w tej bardzo ważnej intencji uproszenia jedności wszystkich wyznawców Chrystusa.

7. W sobotę wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara – patrona naszej Archidiecezji. Dzień szczególnej modlitwy za Pasterzy i całą archidiecezję.

8. W przeszła niedzielę Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów V i VI.

9. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 12. mieszkania od 26 do 50.

10. We wtorek, ze względu na kolędę, nie będzie czynna kancelaria parafialna

WIZYTA DUSZPASTERSKA w tym tygodniu – w poniedziałek i wtorek od godz. 15.30

W poniedziałek 14 stycznia:

Jeden ksiądz os. Jagiełły blok nr 16kl. 3 i 4
Drugi ksiądz os. Jagiełły blok nr 17  od kl. 1