OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16 grudnia 2018 - III NIEDZIELA ADWENTU

Znalezione obrazy dla zapytania III niedziela adwentu

1. Dzisiaj Msza św. o godz. 11.30 będzie odprawiana w intencji  ś.p. Ks. Szczepana.
  2. Od jutra w Adwencie rozpoczyna się bezpośrednie przygotowanie do Uroczystości Bożego Narodzenia. Będzie to także tydzień spowiedzi adwentowych w parafiach dekanatu. W związku z wyjazdami na spowiedzi Msza św. wieczorna będzie w tym tygodniu o godz. 18.00.  Możliwość skorzystania ze spowiedzi  w naszym kościele w tym tygodniu będzie:
          wieczorem - tylko po Mszy św.,
          rano - przed i po Mszy św. roratniej.
  3. W związku ze śmiercią Ks. Szczepana, niektóre intencje zapisane na wieczór w najbliższym tygodniu, z konieczności będą przeniesione na godz. 6.00 (prosimy o zapoznaniem się z planem intencji)
  4. Zachęcamy wszystkich do licznego udziału w roratach. Nie pozwalajmy, aby ginęły nasze piękne adwentowe tradycje.
  5. W czwartek, wyjątkowo ze względu na spowiedzi, krótka adoracja Najświętszego Sakramentu będzie tylko po Mszy św. wieczornej, połączona z nabożeństwem przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II. (nie będzie adoracji od godz. 15.00)
  6. W piątek nabożeństwo do miłosierdzia Bożego i przez wstawiennictwo św. S. Faustyny.
  7. W sobotę w obydwu Parafiach w RADYMNIE  będzie:
                                     Spowiedź Adwentowa.
    od godz.   9.00 do 12.00
    (z przerwą od 10.30 do 11.00)
    od godz.  15.00 do 18.00
    (z przerwą od 16.30 do 17.00).
  8. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 sprawowana będzie w intencji rejonów VII i VIII.
  9. W zakrystii można jeszcze nabyć Świece Caritas
  10. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 18.30 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 9.
  11. Dziękujemy także naszym Rejonowym za odwiedzenie parafian z życzeniami i opłatkami wigilijnymi. Jeżeli kogoś nie było w domu w tym czasie, to może odebrać poświęcone opłatki w zakrystii.
  12. Spotkanie MINISTRANTÓW w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.