OGŁOSZENIA PARAFIALNE 9 grudnia 2018 - II NIEDZIELA ADWENTU

Podobny obraz
​II  NIEDZIELA  ADWENTU
  1. Pamiętajmy o zmianie godzin Mszy św. w niedziele adwentowe (6.00; 10.00; 11.30 i 16.00). Nie ma Mszy św. o godz. 8.00.
  2. Poza niedzielami codziennie Msze św. roratnie o godz. 6.00.  Zapraszamy wszystkich do licznego udziału w roratach, a szczególnie DZIECI, które losują do domowej szopki figurkę Pana Jezusa.
  3. W czwartek, 13-tego grudnia, nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 i do wspólnej modlitwy różańcowej po Mszy św. wieczornej.
  4. W piątek nabożeństwo do miłosierdzia Bożego i przez wstawiennictwo św. Faustyny.
  5. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 sprawowana będzie w intencji rejonów V i VI.
  6. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 8.
  7. W zakrystii można nabywać Świece Caritas
  8. Dzisiaj dzień solidarności z Kościołami na Wschodzie.
    Po Mszy św. zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc tym Kościo­łom.
  9. Serdecznie dziękujemy naszym REJONOWYM za obecność na czwartkowym spotkaniu, za tak bardzo chętne i radosne włączanie się w życie i działalność naszej parafii.  Rejonowi w tym tygodniu, od środy począwszy, odwiedzą wszystkich mieszkańców naszej parafii i przyniosą poświęcone opłatki wigilijne. Prosimy o życzliwe ich przyjęcie. Te opłatki, które trafią na wigilijne stoły, niech będą znakiem wzajemnej życzliwości i jedności w całej naszej wspólnocie parafialnej, jak też w poszczególnych REJONACH.
    Przy tej okazji składamy też serdeczne podziękowanie wszystkim wspólnotom rejonowym za troskę o naszą Parafię i naszą świątynię – tak w wymiarze duchowym jak i materialnym.
  10. Nasz Chór parafialny zaprasza do swoich szeregów nowych chórzystów. To zaproszenie skierowane jest zarówno do młodzieży jak i dorosłych, a szczególnego wzmocnienia wymagają głosy męskie. Zachęcamy gorąco do podtrzymania i rozwijania tych pięknych inicjatyw, jakie podejmuje nasz chór.
  11. Urząd Miasta przypomina, że nie będzie możliwe uzyskanie dofinansowania przyłącza kanalizacyjnego przez tych, którzy nie złożą dokumentów rozliczeniowych do 10 grudnia.
  12. Zapraszamy na spotkania w tym tygodniu po Mszy św. wieczornej:
    -  w PONIEDZIAŁEK  - Lektorów;
    -  we WTOREK - Diakonię Charytatywną;
    -  w ŚRODĘ - Nauczycieli;
    -  w CZWARTEK Akcję Katolicką;
    -  w PIĄTEK – kolejna katecheza w ramach kursu przedmałżeńskiego.
    Spotkania rozpoczynamy udziałem we Mszy św. o godz. 17.00.