OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25 listopada 2018 - Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Znalezione obrazy dla zapytania chrystus król

1. Dzisiaj Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Po Mszy św. o 11.30 wystawienie Najśw. Sakramentu i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najśw.  Sercu Jezusowemu. Do tego nabożeństwa będzie użyta i wcześniej poświęcona nowa, piękna monstrancja. Serdeczne Bóg zapłać anonimowemu fundatorowi tej monstrancji.
  2. W czwartek cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00.
  3. W piątek święto św. Andrzeja apostoła. W piątek rano Msza św. w intencji naszych zmarłych polecanych Panu Bogu w tegorocznych modlitwach wypominkowych.
  4. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy wszystkich na  Nabożeństwo Różańcowe.
  5. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 6.
  6. Za tydzień już I niedziela Adwentu. Uwaga! Tradycyjnie w naszym kościele w Adwencie pierwsza Msza św. w niedziele będzie o godz. 6.00. (Nie będzie Mszy św. o godz. 8.00)
  7. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 będzie sprawowana w intencji rejonów I i II. Podczas nabożeństwa o godz. 15.30 zmiany tajemnic różańcowych. Zapraszamy wszystkich należących do Żywego Różańca.
  8. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie LEKTORÓW, a w środę DIAKONIĘ EWANGELIZACYJNĄ.