OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18 listopada 2018 - XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś przeżywamy II Światowy Dzień Ubogich pod hasłem „Biedak zawołał, a Pan go usłyszał” (Ps 34,7).Znalezione obrazy dla zapytania światowy dzień ubogich
  2. Codziennie modlimy się za naszych Zmarłych, których wspominamy w wypominkach. Msza św. w intencji tych zmarłych będzie w środę rano.
  3. We wtorek o godz. 19.00 w naszym kościele będzie dodatkowa Msza św. koncelebrowana przez księży z dekanatu w intencji zmarłych kapłanów. Można włączyć się w tę modlitwę.
  4. W czwartek cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 i modlitwa  przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.
  5. W piątek nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Siostry Faustyny.
  6. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 5.
  7. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego.  Msza św. w przyszłą niedzielę o godz. 11.30 sprawowana będzie w intencji rejonów VII i VIII.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, można też nabyć w zakrystii Kalendarz Rolnika.
  9. W poniedziałek wieczorem po Mszy św. spotkanie MINISTRANTÓW i LEKTORÓW a w czwartek zapraszamy na nabożeństwo i Eucharystię NAUCZYCIELI. Będziemy  polecać zmarłych nauczycieli wychowawców i katechetów, którzy pracowali w naszych szkołach.
  10. W niedzielę 25 listopada pracownicy oraz rodzice dzieci z Przedszkola Parafialnego w Radymnie sprzedawać będą przy naszym kościele książkę pt. „Baśń o dobrym człowieku” opartą na życiu i działalności św. Mikołaja. Autorzy baśni od ponad ośmiu lat współpracują ze sobą nagłaśniając w swoich środowiskach ideę zbierania nakrętek dla potrzebujących dzieci. Koszt książki to 20 zł całkowity dochód z jej sprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie Mateusza. Zachęcamy Parafian do nabywania baśni, a tym samym włączenie się w pomoc Mateuszowi.
  11. Urząd Miasta informuje, że ostateczny termin składania wniosków o dofinansowanie przyłącza kanalizacyjnego  to 30 listopada, a ostateczny termin składania dokumentów rozliczeniowych to 10 grudnia 2018 r.