OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11 listopada 2018 - XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

Znalezione obrazy dla zapytania 100 lecie niepodległości

1. Dziś szczególnie pamiętamy o modlitwie w intencji naszej OJCZYZNY, dziękując Panu Bogu za odzyskaną 100 lat temu niepodległość
  2. Codziennie w listopadzie modlimy się za naszych zmarłych polecanych  Bogu w modlitwach wypominkowych. Msza św. w ich intencji będzie w tym tygodniu w czwartek rano.
  3. We wtorek, 13 listopada nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy wszystkich na wspólną przebłagalną modlitwę różańcową.Znalezione obrazy dla zapytania nabożeństwo fatimskie
  4. W czwartek, jak co tydzień, adoracja Najśw. Sakramentu od godziny 15.00.
  5. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 sprawowana będzie w intencji rejonów V i VI.
  6. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 4.
  7. W poniedziałek po wieczornej Mszy spotkanie ministrantów a we wtorek spotkanie Diakoni Charytatywnej.