OGŁOSZENIA PARAFIALNE 4 listopada 2018 - XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś Msza św. o 11.30 za rejony I i II, a za tydzień za rejony III i IV. Dzisiaj zmiany tajemnic różańcowych. Zapraszamy należących do Różańca na nabożeństwo o godz. 15.30.
  2. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do wieczornej Mszy św.
  3. Na balaskach wyłożone są kartki na wypominki. Modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach będą odmawiane przez cały listopad. W tym tygodnia Msza św. za zmarłych z wypominków będzie w poniedziałek rano.
  4. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 3.
    Dziękujemy również  za ofiary składane na inwestycje w naszym kościele, za wpłaty indywidualne składane w zakrystii albo przekazywane na konto parafialne; a także za ofiary od grup sprzątających kościół.
    Najbliższe planowane większe inwestycje to zainstalowanie na stałe nowego cyfrowego nagłośnienia, wykonanie ozdobnej balustrady na chórze, zamówienie granitowych schodów do głównych wejść, dorobienie brakujących konfesjonałów, wymiana głównych drzwi na mocniejsze, metalowe. Mamy nadzieję że z Bożą pomocą, o którą się modlimy i przy naszym wspólnym wysiłku, uda nam się te plany zrealizować.
  5. W przyszłą niedzielę, 11 listopada przeżywać będziemy szczególny dzień 100-lecia odzyskania niepodległości naszej Ojczyzny. W naszym kościele uroczysta Msza św. z modlitwą w intencji Ojczyzny będzie o godz. 11.30, a po niej przemarsz pod pomnik w rynku i dalszy ciąg uroczystości patriotycznych.
  6. Zapraszamy na spotkania po wieczornych Mszach św.:
      w PONIEDZIAŁEK  lektorów,
      we WTOREK Diakonię Liturgiczno-Modlitewną
      w ŚRODĘ rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
      w CZWARTEK  Akcję Katolicką
    na godz. 15.00 w ŚRODĘ Dziewczęcą Służbę Maryjną