OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21 października 2018 - XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj rozpoczyna się tydzień misyjny. Modlimy się za misje na wszystkich kontynentach, a modlitwą i ofiarą składaną dzisiaj           na tacę wspomagamy misjonarzy.

Znalezione obrazy dla zapytania Misje

2.  Jutro przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II.

3.  W środę wspominamy bł. Jana Balickiego.

4.  Dziś nabożeństwo różańcowe o godz. 15.30, a w tygodniu codziennie o godz. 17.00. Bdziemy modlić się głównie w intencjach           misyjnych.

Znalezione obrazy dla zapytania Misje

5.  W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. O godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe i Msza św.

6.  W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 będzie sprawowana w intencji rejonów VII i VIII.

7.  Serdecznie dziękujemy Parafianom za sprzątanie kościoła.  Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców,                wcześniej pominiętych przypadkowo, ulic: Wiśniowej, Kasztanowej i Królowej Jadwigi.

8.  Zapraszamy na spotkania grup w tym tygodniu:
·     lektorów w poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej.
·     diakonię charytatywną we wtorek po wieczornej Mszy Świętej.
·     Dziewczęcej Służby Maryjnej w środę o godzinie 15.00.