OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14 X 2018 - XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś z okazji Dnia Papieskiego można wesprzeć Dzieło Nowego Tysiąclecia przez ofiary do puszek.
   Dziś także Dzień Nauczyciela – składamy najlepsze życzenia dla wszystkich naszych nauczycieli …

2. Dziś nabożeństwo różańcowe o godz. 15.30, a codziennie Msza św. wieczorna i Różaniec o godz. 17.00.

3. W czwartek święto św. Łukasza. Modlimy się w intencji służby zdrowia. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00.

4. W sobotę 20. X. Pielgrzymka Dzieła Pomocy Powołaniom do Bazyliki Archikatedralnej  i Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu. Wyjazd w sobotę o godz. 8.00 z parkingu przy kościele. Zapisy do dzisiaj w zakrystii.

5. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 sprawowana będzie w intencji rejonów V. i VI.

6. Serdecznie dziękujemy Parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ mieszkańców os. Jagiełły blok nr 1, wyjątkowo na godz. 10.30 (dlatego, że o 9.30 będzie w naszym kościele Msza św. z udziałem świetlicy „Wzrastanie”)

7. Spotkania grup parafialnych w tym tygodniu:
     wtorek:  Diakonia Ewangelizacyjna i Diakonia Liturgiczno-Modlitewna;
     środa: Dziewczęca Służba Maryjna (zapraszamy na spotkanie także nowe uczestniczki)
     czwartek:  Akcja Katolicka;
     piątek: Oaza.
     Zapraszamy na Mszę św. i Różaniec i później na spotkania.

8. Informacja z Urzędu Miasta: Do 30. X. można składać wnioski o zwrot kosztów wykonania inwentaryzacji powykonawczej przyłącza kanalizacyjnego, w kwocie do 200 zł.

9. Rodzinna z Zadąbrowia składa naszej Parafii serdeczne podziękowanie za wsparcie finansowe na remont zniszczonego przez pożar domu. Zebraliśmy do puszek i przekazaliśmy tej rodzinie kwotę prawie 4,5 tys. zł.