OGŁOSZENIA PARAFIALNE 7 października 2018 - XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj Nabożeństwo Różańcowe o godz. 15.30zmiana Tajemnic Różańcowych. Prosimy o podchodzenie do zmiany tylko przełożonych Róż.

2. Nabożeństwa różańcowe w tygodniu o godz. 17.00. Ojciec św. prosi cały Kościół o dołączenie do codziennego różańca – Modlitwy do św. Michała Archanioła. Oto obowiązujący w Polsce tekst tej modlitwy:

Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce,
a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha
bądź naszą obroną.

Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy,
a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe,
które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą,
mocą Bożą strąć do piekła.  Amen.

3. W środę na nabożeństwie różańcowym będzie poświęcenie i wręczenie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej. Również w środę zapraszamy na spotkanie diakonię gospodarczo-ekonomiczną.

4. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. O godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe i Msza św.

5. W sobotę, 13-tego października Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy wszystkich do udziału, a także do codziennej wspólnej modlitwy różańcowej.

6. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 sprawowana w intencji rejonów III. i IV.

7. Serdecznie dziękujemy Parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców domów przy ul. Jagodowej, Akacjowej i Pogodnej.

8. W sobotę 13. X. odbędzie się Archidiecezjalna Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin do Matki Bożej Królowej Rodzin w Jarosławiu; a tydzień później 20. X. pielgrzymka Dzieła Pomocy Powołaniom do Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu. Planujemy wyjazd autokarowy do Przemyśla – zapraszamy należących do DPP, a także inne chętne osoby do zapisu w zakrystii.