OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30 września 2018 - XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1.  Jutro rozpoczynamy październik miesiąc szczególnej czci Matki Bożej Różańcowej. Zapraszamy wszystkich do modlitwy różańcowej.

2.  Od jutra Msze św. będą o godz. 17.00. a po Mszy św. codziennie w październiku nabożeństwa różańcowe. Za odmówienie różańca we wspólnocie można zyskać odpust zupełny, jeżeli spełnione zostaną pozostałe warunki.

3.  W środę w naszej Parafii rozpocznie się przygotowanie do I Komunii św. Zapraszamy na Mszę św., nabożeństwo różańcowe i później na spotkanie - dzieci z kl. III i ich rodziców.

4.  W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca.

5.  W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00.  O 17.00 nabożeństwo różańcowe połączone z modlitwami przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II i Msza św.

6.   W piątek nabożeństwo różańcowe połączone z modlitwą do Miłosierdzia Bożego i przez wstawiennictwo św. Faustyny.
W piątek rozpoczyna się katecheza przedmałżeńska w naszej parafii. Uczestników zapraszamy na Mszę św., a po nabożeństwie na spotkanie do sali w domu parafialnym.

7.   W piątek wyjazd do chorych o godz. 8.00.

8.  Z powodu trwającej wizytacji kanonicznej w naszym dekanacie, w pierwszy piątek będzie mniej spowiedników, dlatego prosimy o skorzystanie ze spowiedzi także w dniach wcześniejszych.

9.   W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 sprawowana w intencji rejonów I. i II.

10.  Serdecznie dziękujemy Parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców domów przy ul. Jana Pawła II.