OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23 września 2018 - XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu i przeżyciu wizytacji kanonicznej, szczególnie tym osobom, które reprezentowały nas przed Ks. Arcybiskupem, służbie liturgicznej, naszemu chórowi za piękny śpiew i wszystkim za udział w tym ważnym wydarzeniu.
  2. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Przed Mszą św. wieczorną nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.
  3. W piątek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i przez wstawiennictwo św. Faustyny.
  4. W sobotę święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  5. Serdecznie dziękujemy Parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców domów przy ul. Jesiennej, Zimowej i Wietrznej.
  6. W środę, 26 września od rana do godz. 11.00 można składać  na parkingu kościelnym przy rozdzielni gazu – zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Jest to akcja wspierająca misje (szczegóły na afiszu w gablotce i na ulotkach). Bardzo prosimy, by nie przywozić elektroodpadów po godz. 11.00.
  7. Na parkingu przy kościele p.w. św. Wawrzyńca można składać makulaturę – także na cele misyjne.
  8. W sobotę 29 września, Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Kalwarii Pacławskiej. Planujemy wyjazd autokarem o godz. 8.00 (powrót ok. 15.00). Prosimy o zapisywanie się w zakrystii, do środy włącznie. Szczegóły zostaną podane po Mszy św. w czwartek
  9. Policja ostrzega przed oszustami naciągającymi starsze osoby metodą „na wnuczka”, „na policjanta” itp. W przypadku podejrzanych sytuacji można dzwonić na nr 112.
  10. Z prośbą o pomoc zwraca się do nas rodzina z Zadąbrowia, która przeżyła pożar domu. Wiarygodność tej prośby potwierdza ks. proboszcz z Orłów. W przyszłą niedzielę będzie możliwość pomocy tej rodzinie przez zbiórkę do puszki.