OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16 września 2018 - XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś niedziela środków społecznego przekazu, modlimy się za pracowników mediów; materialnie wspieramy Diecezjalne Radio FARA.

2. We wtorek święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i patrona młodzieży. Zapraszamy na Mszę świętą szczególnie dzieci i młodzież. To także dzień odpustu parafialnego w Ostrowie.

3. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00, a przed Mszą św. wieczorną nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.

4. W piątek święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i przez wstawiennictwo św. Siostry Faustyny.

5. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 sprawowana będzie w intencji rejonów VII. i VIII.

6. Serdecznie dziękujemy Parafianom za sprzątanie kościoła, dziękujemy też małej grupie kandydatów do bierzmowania i rodziców, którzy chętnie pomogli w uporządkowaniu placu kościelnego.  Prosimy do sprzątania kościoła w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców domów przy ul. Wiosennej i Letniej.