OGŁOSZENIA PARAFIALNE 9 września 2018 - XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1.  Dzisiejsza niedziela rozpoczyna VIII Tydzień Wychowania. Zapraszamy szczególnie w tym tygodniu rodziców, dzieci i młodzież do modlitwy o Bożą pomoc i łaski w trudnym procesie wychowania.

2.  Dzisiaj Msza św. o godz. 11.30 sprawowana w intencji rejonów III. i IV.

3.  W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Także w czwartek zapraszamy wszystkich parafian na NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE.

4.  W piątek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Po Mszy św. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i przez wstawiennictwo św. Faustyny.

5.  W sobotę wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.

6.  W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 sprawowana w intencji rejonów V. i VI.

7. Serdecznie dziękujemy Parafianom za sprzątanie kościoła.
Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców ul. Kolejowej i Skołoszowa.

8. Zapraszamy na spotkania w tym tygodniu:
- W poniedziałek ministrantów i lektorów.
- We wtorek i czwartek prosimy na spotkanie młodzież, która w dniu 16 września przystąpi do sakramentu bierzmowania, a więc obecne klasy trzecie gimnazjum i byłe klasy trzecie gimnazjalne. Na czwartkowe spotkanie zapraszamy również rodziców kandydatów do bierzmowania.
-  W środę na godz. 16.00  Dziewczęcą Służbę Maryjną.
Wszystkie spotkania rozpoczynają się Mszą św. o g. 18.00.

9. W przyszłą niedzielę, 16 września, przybędzie do naszej Parafii z wizytą apostolską Ks. Arcybiskup Adam Szal. Wszystkich naszych parafian zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.
Ks. Arcybiskup będzie z nami na wszystkich Mszach św., wygłosi do nas Słowo Boże, udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Chce także spotkać się ze wspólnotami działającymi w parafii. Plan tych spotkań z grupami, które odbywać się będą pod koniec każdej Mszy św.  przedstawia się następująco:
  8.00        – Rada duszpasterska (wszystkie diakonie), Akcja Katolicka, Domowy Kościół
10.00      – Oaza, Ministranci i Lektorzy, DSM
11.30      – Bierzmowani i Chór Parafialny
16.00      – Róże Różańcowe, Dzieło Pomocy Powołaniom, Straż Honorowa NSPJ

Prosimy, aby wymienione grupy przygotowały obstawę liturgii wyznaczonych Mszy św.

Przełożonych poszczególnych grup prosimy o konsultacje w tej sprawie dziś po Mszy św. w zakrystii ze swoimi księżmi opiekunami.