OGŁOSZENIA PARAFIALNE 2 września 2018 - XXII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj Msza św. o godz. 11.30 będzie sprawowana w intencji rejonów VII, VIII, I i II, a za tydzień w intencji rejonów III i IV.  Dziś na Mszy św. o godz. 11.30 będziemy także dziękować Panu Bogu jako wspólnota parafialna za tegoroczne polny. Dzisiaj zmiany tajemnic różańcowych podczas nabożeństwa różańcowego o godz. 15.30.
  2. Jurto rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msza św. o godz. 8.00 dla młodzieży z Zespołu Szkół Ogólnokształcących, Zawodowych i Rolniczych. Zapraszamy młodzież, nauczycieli i rodziców. Rozpoczęcie roku szkolnego dla Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w kościele św. Wawrzyńca także o godz. 8.00
  3. W tym tygodniu pierwszy czwartek i pierwszy piątek  miesiąca. W czwartek od godz. 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 18.00 nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II i Msza św.  W piątek odwiedzimy chorych, od godz. 8.00. Zapraszamy wszystkich do spowiedzi w tych dniach, a szczególnie dzieci i młodzież z okazji rozpoczęcia roku szkolnego.
  4. W sobotę święto Narodzenia Najśw. Maryi Panny.
  5. Serdecznie dziękujemy Parafianom za sprzątanie kościoła i prosimy w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców domów przy ul. Lwowskiej nry parzyste od 52 do torów oraz nry nieparzyste od 11 do torów.
  6. W tym tygodniu prosimy na spotkania, które rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00: - w poniedziałek ministrantów i lektorów; - w środę Dziewczęcą Służbę Maryjną; - także w środę zapraszamy na spotkanie Akcję Katolicką; - w piątek rozpoczynają się spotkania dla dzieci i młodzieży we wspólnocie Oazowej działającej przy naszej parafii. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby poznać wartościowych ludzi, spędzić czas w radosnej atmosferze, a przede wszystkim zbliżyć się do Pana Jezusa. Po Mszy św. spotkanie w Domu Parafialnym.
  7. W pierwszy piątek października po Mszy św. wieczornej w budynku parafialnym odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach kursu przedmałżeńskiego, zapraszamy chętne osoby do zapisywania się w zakrystii.
  8. Od dzisiejszej niedzieli zapowiedzi przedślubne będą ogłaszane tylko poprzez wywieszenie w gablocie z ogłoszeniami.
  9. Zachęcamy do czytania naszej gazetki parafialnej oraz prasy katolickiej, którą można nabywać w zakrystii.