OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26 sierpnia 2018 r. NIEDZIELA Uroczystość NMP Częstochowskiej

  1. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Przed Mszą św. o godz. 18.00 nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II. W czwartek możliwość spowiedzi dla dzieci i młodzieży rozpoczynającej nowy rok szkolny.
  2. W piątek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i przez wstawiennictwo św. Siostry Faustyny.
  3. W sobotę, pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP – zapraszamy.
  4. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 będzie sprawowana wyjątkowo w intencji czterech rejonów: VII. i VIII. oraz I. i II. (przesunięcie ze względu na odpust).  Będziemy także dziękować Panu Bogu za zbiory.
  5. Także w przyszłą niedzielę o godz. 14.00, w kościele p.w. św. Wawrzyńca, Msza św. dożynkowa – jako dziękczynna za tegoroczne zbiory i pracę rolników. Ks.Proboszcz Grzegorz zaprasza wszystkich mieszkańców Radymna i gości. Po Mszy św. festyn parafialny z ciekawym programem.
  6. Serdecznie dziękujemy Parafianom za posprzątanie i przygotowanie kościoła do odpustu. Prosimy do sprzątania kościoła w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców domów przy ul. Lwowskiej, nry parzyste 24-50.
  7. Od wczoraj, w naszej Parafii, rozpoczął posługę nowy duszpasterz - Ks. Paweł FRANUS. Witamy go serdecznie i modlimy się, by owocnie służył naszej wspólnocie.