OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19 sierpnia 2018 XX NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W przyszłą niedzielę Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. W naszej parafii uroczystość odpustowa. Zapraszamy wszystkich parafian do uczczenia Matki Bożej przez udział w uroczystości odpustowej.
  2. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.
  3. W piątek święto św. Bartłomieja Apostoła, po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i przez wstawiennictwo św. Siostry Faustyny.
  4. Dzisiaj o godz. 11 30 Msza św. dla rejonów V VI .
  5. Serdecznie dziękujemy Parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w tym tygodniu mieszkańców z ul. Dolnej nr 21-50 oraz z ul. Młynarskiej. Będzie to także przygotowanie naszej świątyni do uroczystości odpustowych.
  6. Decyzją ks. Arcybiskupa w  miejsce ks. Jakuba przychodzi do naszej parafii Ks. Paweł Franus. Modlimy się, by Ks. Paweł ofiarnie i długo służył naszej wspólnocie parafialnej.