Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /var/www/radymno-parafia.pl/doc/includes/menu.inc).

Msza święta dziękczynna za posługę Księdza Proboszcza Czesława

"Czcigodny Księże Proboszczu! Lat kilka byłeś tu z nami, Dlatego kiedy odchodzisz Żegnamy Ciebie ze łzami.

Za to, że byłeś dobry, Za pracę gorliwą w Parafii, Dziękują Ci także i dzieci, Serdecznie, jak każdy potrafi.

Zbudowałeś nasz piękny kościół, Nigdy nie próżnowałeś, Utworzyłeś też miejsce dla dzieci, Które Parafialną Świetlicą nazwałeś.

W niej czujemy się bezpiecznie, Zawdzięczamy to przecież Tobie. Pozostaniesz w naszych sercach, Modlitwie i dobrym słowie".

Podziękowanie dzieci

Dzisiejszej niedzieli w czasie Mszy św. o godz. 8.00, dziękowaliśmy Panu Bogu za wszelkie dobro duchowe i materialne, które dzięki gorliwej posłudze ks. prał. Czesława Jaworskiego powstało w naszej Parafii. Do wspólnej modlitwy dołączyli się kapłani, ks. prof. Franciszek Rząsa, który w homilii, nawiązał do najważniejszych dzieł, które powstawały pod okiem ks. Dziekana Czesława, a także ks. Krzysztof, który przez wszystkie lata współpracował z ks. Proboszczem.

Na zakończenie Eucharystii przedstawiciele grup parafialnych w kilku zdaniach podziękowali ks. Proboszczowi za Jego zaangażowanie, gorliwość i serce które włożył szczególnie  w budowę kościoła i Domu Parafialnego, oraz złożyli życzenia na dalszą kapłańską drogę ks. Prałata. Zapraszamy do galerii zdjęć z tej uroczystości....