OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12 sierpnia 2018 XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 w intencji nowego ks. Proboszcza i w intencji rejonów V i VI. Podczas tej Mszy św. Ks. Proboszcz Kazimierz Piwowar obejmie uroczyście urząd proboszcza i złoży ślubowanie.
  2. Dzisiaj Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów III i IV.
  3. W poniedziałek, 13 sierpnia nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy.
  4. We środę, 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. o godz. 8.00, 10.00, 11.30 i 15.00 (po powrocie pielgrzymów).  Podczas Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów.
  5. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II i Msza św.
  6. W piątek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i przez wstawiennictwo św. Faustyny.
  7. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie i dekorację kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców domów przy ul. Dolnej nry od 1 do 30.
  8. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na jutrzejszy wyjazd do Kalwarii. Wyjazd autokarem spod naszego kościoła w poniedziałek o godz. 4.30.