OGŁOSZENIA PARAFIALNE 5 sierpnia 2018 XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów I i II. Zmiany tajemnic na nabożeństwie o godz. 15.30.
  2. Jutro Święto Przemienienia Pańskiego. Odpust w Zadąbrowiu.
  3. Przeżywamy miesiąc sierpieńmiesiąc abstynencji od napojów alkoholowych i miesiąc trzeźwości. W przedsionku kościoła wyłożone są deklaracje wyrzeczenia się alkoholu. Podpisane deklaracje wstrzymania się od napojów alkoholowych prosimy składać do puszki św. Antoniego.
  4. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II i Msza św. W czwartek Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), patronki Europy.
  5. W piątek nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Faustyny.
  6. W piątek, 10 sierpnia św. Wawrzyńca. Odpust w Parafii św. Wawrzyńca.
  7. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów III i IV.
  8. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościoła. Prosimy
    do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców domów przy ul. Piaskowej i Plażowej.
  9. Dzisiaj o godz. 17.00 w Domu Parafialnym spotkanie z naszymi Misjonarkami Magdaleną Trudzik i Agatą Michalską. Serdecznie zapraszamy.
  10. Wyjście pielgrzymów na Kalwarię w niedzielę 12 sierpnia o godzinie 5.15 z kościoła pw. św. Wawrzyńca. Pielgrzymi wrócą do Radymna pociągiem. Pociąg na stacji w Radymnie o godz. 14.31. Msza na zakończenie pielgrzymki w kościele pw. NSPJ. W zakrystii jeszcze możliwe (do piątku 10 sierpnia) zapisy na noclegi. Cena za wszystkie trzy noclegi łącznie – 45 zł.