OGŁOSZENIA PARAFIALNE 29 lipca 2018 XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. We środę rozpoczyna się sierpieńmiesiąc abstynencji od napojów alkoholowych i miesiąc trzeźwości. W przedsionku kościoła wyłożone są deklaracje wyrzeczenia się alkoholu.
  2. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  3. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II i Msza św.
  4. W piątek wyjazd do chorych o godz. 8.00.
  5. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo różańcowe. Wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, patrona kapłanów. Polecamy naszych kapłanów modlitwom parafian.
  6. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów I i II. Zmiany tajemnic różańcowych na nabożeństwie o godz. 15.30.
  7. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców domów przy ul. Rybackiej i Zasanie.
  8. Jutro XIV Ogólnopolska Modlitwa o Trzeźwość Narodu w Sanktuarium św. Michała Archanioła i bł. ks. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowym. Z naszej parafii wyjazd o godz. 13.00 z parkingu przy kościele.
  9. Nasze Misjonarki Magdalena Trudzik i Agata Michalska serdecznie zapraszają na pomisyjne spotkanie na którym opowiedzą o 14 miesięcznym doświadczeniu misyjnym z Peru i Hondurasu. Spotkanie odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 17.00 w Domu Parafialnym.
  10. W terminie 12-15 sierpnia organizowana jest pielgrzymka do Kalwarii Pacławskiej. Zapisy na noclegi w zakrystiach kościołów. Cena za wszystkie trzy noclegi łącznie – 45 zł.