OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22 lipca 2018 XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa dzisiaj po każdej Mszy św. błogosławieństwo pojazdów. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na misje.
  2. Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów VII i VIII.
  3. W poniedziałek święto św. Brygidy Szwedzkiej, patronki Europy
  4. We środę święto św. Jakuba i św. Krzysztofa. Polecamy naszych Księży Krzysztofa i Jakuba modlitwie parafian.
  5. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II i Msza św.
  6. W piątek nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Faustyny.
  7. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców ul. Zielonej. 30 lipca, w poniedziałek XIV Ogólnopolska Modlitwa o Trzeźwość Narodu w Sanktuarium św. Michała Archanioła i bł. ks. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowym. Z naszej parafii wyjazd o godz. 13.00 z parkingu przy kościele. Zapisy u P. Marii Siara.