OGŁOSZENIA PARAFIALNE 8 lipca 2018 XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana z Dukli. Modlimy się w intencji naszej archidiecezji. Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów III i IV.
  2. We wtorek, 10 lipca, przypada 14. rocznica śmierci Księdza Prałata Ludwika Dyszyńskiego.
  3. W środę święto św. Benedykta, Patrona Europy.
  4. W środę, 11 lipca kolejny dzień miesięcznej nowenny przed 100-leciem odzyskania niepodległości. Zapraszamy do modlitwy za Ojczyznę.
  5. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II i Msza św.
  6. W piątek, 13-tego nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy do pokutnej modlitwy różańcowej.
  7. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów V i VI.
  8. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców ul. Budowlanych nry od 21 do 40.
  9. W czwartek prosimy na spotkanie Akcję Katolicką.