OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24 czerwca 2018 XII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów VII i VIII. Odpust parafialny w Łowcach.
  2. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II, nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i Msza św.
  3. W piątek Uroczystość Św. Apostołów Piotra o Pawła. U nas Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 18.00. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Odpust parafialny w Kaszycach.
  4. W sobotę zakończenie nabożeństw czerwcowych.
  5. W przyszłą niedzielę. Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów I i II.
  6. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców ul. Złota Góra nry od 31 do końca.
  7. Stowarzyszenie „Nowe Życie” zaprasza na rodzinny piknik bezalkoholowy. Odbędzie się on dzisiaj od godz. 16.00 na placu przed urzędem miasta.
  8. Bardzo prosimy parafian i gości o wchodzenie do kościoła na nabożeństwa i Msze święte. W naszym kościele jest dużo wolnego miejsca, także dużo wolnych miejsc siedzących. Jest także włączany nawiew chłodnego powietrza. Bardzo prosimy rodziców, by nie gorszyli swoich dzieci ucząc je od małego lekceważenia Pana Boga
    i świętych spotkań z Nim podczas Mszy świętych stojąc poza kościołem.