OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17 czerwca 2018 XI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów V i VI.
  2. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II, nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i Msza św.
  3. W piątek nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Faustyny.
  4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów VII i VIII. Odpust parafialny w Łowcach.
  5. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców ul. Złota Góra nry od 1 do 30.
  6. Trwają zapisy na 38-mą pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę w grupie Św. Jacka z Przemyśla i grupie Św. Alberta z Jarosławia. Szczegóły na plakatach umieszczonych w gablotce.
  7. Dzisiaj o godz. 19.00 w naszej świątyni odbędzie się koncert parafialnego chóru i orkiestry kameralnej. W programie Oratorium pt. „Z Podkarpacia do Watykanu. Historia wielkopiątkowego krzyża Jana Pawła II nutą i słowem pisana”. Podczas koncertu obecny będzie krzyż, który Jan Paweł II trzymał w swoich dłoniach podczas ostatniej drogi krzyżowej w Wielki Piątek 2005 roku. Serdecznie zapraszamy.
  8. Stowarzyszenie „Nowe Życie” zaprasza na rodzinny piknik bezalkoholowy. Odbędzie się on w przyszłą niedzielę od godz. 16.00 na placu przed urzędem miasta.
  9. Bardzo prosimy parafian i gości o wchodzenie do kościoła na nabożeństwa i Msze święte. W naszym kościele jest dużo wolnego miejsca, także dużo wolnych miejsc siedzących. Jest także włączany nawiew chłodnego powietrza. Bardzo prosimy rodziców, by nie gorszyli swoich dzieci ucząc je od małego lekceważenia Pana Boga
    i świętych spotkań z Nim podczas Mszy świętych stojąc poza kościołem.