OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10 czerwca 2018 X NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów III i IV.
  2. W poniedziałek, 11 czerwca kolejny dzień miesięcznej nowenny przed 100-leciem odzyskania niepodległości. Zapraszamy do modlitwy za Ojczyznę.
  3. W środę, 13-tego nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy do pokutnej modlitwy różańcowej. Odpust parafialny w Sośnicy.
  4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II i Msza św.
  5. W piątek nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Faustyny.
  6. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów V i VI.
  7. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie i dekorację kościoła na odpust. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców ul. Złota Góra bloki nr 13, 13a i 19. Dziękujemy Panom za rozplantowanie ziemi przy domu parafialnym. Księdzu Jakubowi i ministrantom za koszenie trawy.
  8. Trwają zapisy na 38-mą pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę w grupie Św. Jacka z Przemyśla i grupie Św. Alberta z Jarosławia. Szczegóły na plakatach umieszczonych w gablotce.
  9. Dzisiaj jest organizowany wyścig na trasie Radymno – Niziny. Dlatego w godz. 12:45 do 16:00 ulice: Kard. Wyszyńskiego, Kazimierza Wielkiego i Złota Góra będą wyłączone z ruchu.
  10. W środę prosimy na spotkanie Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców.
  11. W czwartek prosimy na spotkanie Akcję Katolicką.
  12. W przyszłą niedzielę o godz. 19.00 w naszej świątyni odbędzie się koncert parafialnego chóru i orkiestry kameralnej. W programie Oratorium pt. „Z Podkarpacia do Watykanu. Historia wielkopiątkowego krzyża Jana Pawła II nutą i słowem pisana”. Podczas koncertu obecny będzie krzyż, który Jan Paweł II trzymał w swoich dłoniach podczas ostatniej drogi krzyżowej w Wielki Piątek 2005 roku. Więcej informacji na profilu facebook’owym chóru i plakatach. Serdecznie zapraszamy.