OGŁOSZENIA PARAFIALNE 3 czerwca 2018 IX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów I i II. Po Mszy św. o godz. 16.00 procesja eucharystyczna, a po niej zmiany tajemnic różańcowych.
  2. Trwa oktawa Bożego Ciała i nabożeństwa do Serca Pana Jezusa. Codziennie po Mszy św. wieczornej procesja eucharystyczna wokół naszego kościoła. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Błogosławieństwo dzieci i poświęcenie wianków.
  3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W naszej parafii główny odpust parafialny. Msze św. o godz. 11.00 i 17.00. Procesja eucharystyczna po każdej Mszy św. Msze święte odprawi i słowo Boże wygłosi prymicjant Ks. Arkadiusz WOJNICKI.  Zapraszamy dzieci do udziału w procesji – dziewczynki do sypania kwiatów i chłopców do dzwonienia.
  4. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów III i IV.
  6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania przed odpustem w CZWARTEK na godz. 18.00 mieszkańców ul. Złota Góra bloki nr 21, 21 a i 23. Prosimy wcześniej o ustalenie dekoracji kościoła.
  7. Rozpoczęły się zapisy na 38-mą pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę w grupie Św. Jacka z Przemyśla i grupie Św. Alberta z Jarosławia. Szczegóły na plakatach umieszczonych w gablotce.
  8. W przyszłą niedzielę, 10 czerwca jest organizowany wyścig rowerowy na trasie Radymno – Niziny. Dlatego w godz. 12:45 do 16:00 ulice: Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kazimierza Wielkiego i Złota Góra będą wyłączone z ruchu.
  9. Wyrażamy serdeczną wdzięczność mieszkańcom Rejonu I. oraz Domowemu Kościołowi za wykonanie ołtarzy Bożego Ciała. Dziękujemy liturgicznej służbie ołtarza – lektorom, ministrantom, dziewczynkom z Maryjnej Służby, dziewczynkom sypiącym kwiaty i chłopcom towarzyszącym Panu Jezusowi, dzieciom pierwszokomunijnym. Niech Jezus Eucharystyczny wynagrodzi swoimi łaskami panom niosącym baldachim podczas procesji w dzień Bożego Ciała i podczas codziennej procesji w oktawie.