OGŁOSZENIA PARAFIALNE 27 maja 2018 NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

1. Dzisiaj Niedziela Trójcy Przenajświętszej i rocznica I Komunii św. Wraz z tą niedzielą kończy się okres Komunii św. wielkanocnej.
  2. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). W naszej parafii Msze św. o godz. 8.00; 10.00 i 16.00. Procesja Bożego Ciała rozpocznie się w Parafii św. Wawrzyńca po Mszy św. o godz. 11.00, a zakończy przy naszym kościele.
  3. Zapraszamy dzieci do udziału w procesji – dziewczynki do sypania kwiatów i chłopców do dzwonienia.
  4. Prosimy grupy parafialne o przygotowanie ołtarzy Bożego Ciała (informacje u księży proboszczów).
  5. Przypominamy, że uroczystość ta jest świętem zobowiązującym do uczestnictwa we Mszy św. i nie wystarczy tylko udział w procesji eucharystycznej.
  6. U nas w czwartek po Mszy św. o godz. 16.00 procesja eucharystyczna wokół kościoła. Procesja eucharystyczna będzie także odprawiana w oktawie Bożego Ciała codziennie po Mszy św. wieczornej.
  7. We czwartek kończymy nabożeństwa majowe.
  8. W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  9. W piątek początek nabożeństw do Serca Pana Jezusa. Wyjazd do chorych o godz. 8.00. W piątek po Bożym Ciele nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  10. W sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca Matki Bożej.
  11. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów I i II. Po Mszy św. o godz. 16.00 procesja eucharystyczna, a po niej zmiany tajemnic różańcowych.
  12. Dziękujemy rodzicom dzieci rocznicy I Komunii św. za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w sobotę na godz. 8.00 mieszkańców ul. Złota Góra blok nr 11a.
  13. Rozpoczęły się zapisy na 38-mą pieszą pielgrzymkę z przemyskiej katedry na Jasną Górę w grupie Św. Jacka. Szczegóły na plakacie umieszczonym w gablotce.
  14. W zakrystii można się zapisać na wyjazd w Boże Ciało na koncert Jednego Serca Jednego Ducha. Ilość miejsc odgraniczona.