OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20 maja 2018 ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

1. Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W naszej parafii uroczystość I Komunii św.
  2. W poniedziałek, święto NMP Matki Kościoła. Msze święte o godz. 8.00; 10.00 i 18.00. Odpust parafialny w Orłach.
  3. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do życia kapłańskiego. Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 15.00. Nabożeństwo majowe połączone z modlitwą przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II o godz. 17.30.
  4. W najbliższą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. W naszej parafii uroczystość rocznicy I Komunii św. Wraz z tą niedzielą kończy się okres Komunii św. wielkanocnej.
  5. Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za dekorację i sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w sobotę na godz. 8.00 rodziców dzieci rocznicowych.
  6. Siostra Dyrektor i Pracownicy Przedszkola Parafialnego serdecznie zapraszają na przedstawienie pt. „Rodzina to wielki dar” w wykonaniu przedszkolaków. Przedstawienie odbędzie się w najbliższą środę 23 maja, o godz. 16.30 w kościele św. Wawrzyńca.
  7. Rozpoczęły się zapisy na 38-mą pieszą pielgrzymkę z przemyskiej katedry na Jasną Górę w grupie Św. Jacka. Szczegóły na plakacie umieszczonym w gablotce.