Pielgrzymka do Sanktuariów i Kościołów Ziemi Krośnieńskiej

W piątek 11 maja 40 osobowa grupa naszych Parafian wraz z kapłanami ks. Krzysztofem i ks. Jakubem, udała się w autokarową pielgrzymkę do Sanktuariów Ziemi Krośnieńskiej. Pielgrzymowanie rozpoczęliśmy od modlitwy u Matki Bożej Pocieszenia w kościele parafialnym w Kombornii. Dalszymi etapami naszej pielgrzymki były Sanktuaria w Korczynie, Dukli, Miejscu Piastowym i Haczowie. Pielgrzmkę zakończyła Eucharystia sprawowana w kościele MB Częstochowskiej w Iskrzyni a po niej poczęstunek przygotowany przez Ks. Proboszcza Krzysztofa i parafialny Odział  AK z Iskrzyni. Wyrażamy ogromną wdzięczność wszystkim Kapłanom Kustoszom poszczególnych kościołów za otwarte serce, poświęcony czas i ciekawe słowa skierowane do Pielgrzymów. Dziękujemy wszystkim organizatorom i uczestnikom za wspólną modlitwę i przyjazną atmosferę.  Zapraszamy do galerii zdjęć z naszej Pielgrzymki...