OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13 maja 2018 WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

  1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów: V, VI, VII i VIII.Jest to 13-ty dzień miesiąca. Nabożeństwo fatimskie połączone z nabożeństwem majowym o godz. 15.30.
  2. Dzisiaj w Archidiecezji święcenia diakonatu, a w najbliższą sobotę w katedrze święcenia prezbiterów. Modlitwą obejmujemy diakonów przygotowujących się do przyjęcia święceń kapłańskich, a szczególnie diakona Arkadiusza, który posługiwał w naszej parafii w ramach praktyki wielkopostnej.
  3. Trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego i nabożeństwa majowe. Nabożeństwaw niedziele i święta o godz. 15.30, a w dni powszednie tygodnia o godz. 18.00. Zapraszamy rodziny do modlitwy o łaski Ducha Świętego i przez wstawiennictwo Matki Bożej.
  4. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 15.00. Nabożeństwo majowe o godz. 17.30.
  5. W piątek spowiedź św. przed I Komunią św. Spowiedź od godz. 16.00.
  6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W naszej parafii uroczystość I Komunii św. Modlimy się za dzieci przyjmujące Pana Jezusa i ich rodziny.
  7. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w sobotę na godz. 8.00 rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  8. W czwartek spotkanie Akcji Katolickiej.