OGŁOSZENIA PARAFIALNE 6 maja 2018 VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dzisiaj Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów: I, II, III i IV. Nabożeństwo majowe o godz. 15.30 i po nim zmiany tajemnic różańcowych.
  2. W poniedziałek, wtorek i we środę przypadają dni modlitw o urodzaje (Dni Krzyżowe). Nabożeństwa błagalne o urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy o godz. 18.00.
  3. We wtorek Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, Patrona Polski. Jest to dzień imienin ks. bpa Stanisława Jamrozka. Osobę Solenizanta otaczamy nasza modlitwą.
  4. Trwają nabożeństwa majowe. Nabożeństwa w niedziele i święta o godz. 15.30, a w dni powszednie tygodnia o godz. 18.00. Zapraszamy rodziny do modlitwy przez wstawiennictwo Matki Bożej.
  5. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 15.00 i nabożeństwo majowe o godz. 17.30.
  6. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Jest to 11-ty dzień miesiąca – kolejny dzień miesięcznej modlitwy w intencji Ojczyzny.
  7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów: V, VI, VII i VIII. Nabożeństwo majowe połączone z nabożeństwem fatimskim o godz. 15.30.
  8. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w sobotę na godz. 8.00 mieszkańców ul. Tysiąclecia.
  9. We środę spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców.