OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22 kwietnia 2018 IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza to Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Rozpoczyna ona Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele. Zachęcamy i zapraszamy do modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.
  2. W poniedziałek Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Patrona Polski. We środę święto św. Marka.
  3. W tym tygodniu kolejne Kwartalne Dni Modlitw (tzw. Suche Dni Letnie).
  4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do wieczornej Mszy św. Nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.
  5. W piątek zapraszamy do modlitwy do Miłosierdzia Bożego i  przez wstawiennictwo Św. Faustyny.
  6. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w sobotę na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 19, mieszkania od 13 do 36.
  7. Diakonię gospodarczo-ekonomiczną prosimy na spotkanie we środę. Prosimy wszystkich o przybycie.
  8. Akcję Katolicką prosimy na spotkanie w czwartek.
  9. Dzisiaj druga akcja Jarosławskie Pola Nadziei. Zbiórkę na rzecz Hospicjum św. Jana Pawła II w Jarosławiu prowadzą przy naszym kościele uczniowie naszej szkoły ponadgimnazjalnej.   Zachęcamy do wsparcia tej szlachetnej inicjatywy.
  10. W dniu 11 maja (piątek) organizowana jest całodniowa pielgrzymka do Sanktuariów Ziemi Krośnieńskiej.W programie zwiedzanie Sanktuariów w Korczynie, Haczowie, Miejscu Piastowym i Dukli. Wyjazd o godz. 7.00 z parkingu przy naszym kościele. Koszt pielgrzymki to 45 zł. Zapisy w zakrystii.

Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Jarosławiu zaprasza uczniów klas 3 gimnazjum, ich rodziców na DZIEŃ OTWARTY w piątek 27 kwietnia od godz. 15 do 18.plac ks. Piotra Skargi 1 – budynek Gimnazjum nr 3. Szczegółowy program znajduje się na stronie www.katolik-jaroslaw.pl