OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15 kwietnia 2018 III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Jest on zachętą do  wprowadzenia czy odnowienia czytania Pisma Świętegow naszych rodzinach.
  2. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do wieczornej Mszy św. Nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.
  3. W piątek zapraszamy do modlitwy do Miłosierdzia Bożego i  przez wstawiennictwo Św. Faustyny.
  4. Za tydzień wypada Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpocznie Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.
  5. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w sobotę na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 18, mieszkania od 21 do 30 i blok nr 19, mieszkania od 1 do 12.
  6. Diakonię gospodarczo-ekonomiczną prosimy na spotkanie w najbliższy piątek.
  7. W przyszłą niedzielę, 22 kwietnia, zostanie przeprowadzona druga akcja Jarosławskie Pola Nadziei. Zbiórkę na rzecz Hospicjum św. Jana Pawła II w Jarosławiu będą przy naszym kościele prowadzili uczniowie naszej szkoły ponadgimnazjalnej.   Zachęcamy do wsparcia tej szlachetnej inicjatywy.