OGŁOSZENIA PARAFIALNE 8 kwietnia 2018 II NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia – zapraszamy całą parafię. Po nabożeństwie zmiany tajemnic różańcowych.
  2. Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Na balaskach możemy złożyć ofiary zebrane do skarbonek wielkopostnych jako wyrzeczenia wielkopostne, a także dzisiaj zbiórka do puszek na Caritas.
  3. Jutro liturgiczna Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci.
  4. W środę, 11 kwietnia zapraszamy parafian na kolejny dzień comiesięcznej nowenny przygotowującej do dziękczynienia i modlitwy w intencji Ojczyny za 100-lecie odzyskania niepodległości.
  5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do wieczornej Mszy św. Nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.
  6. W piątek, 13 kwietnia nabożeństwo fatimskie.
  7. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w sobotę na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 18, mieszkania od 1 do 20.
  8. Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców prosimy na spotkanie w środę.
  9. Dziękujemy diakonii gospodarczo-ekonomicznej za podjęcie trudu zbierania składki kościelnej. Prosimy o wierność wyznaczonym dyżurom.