OGŁOSZENIA PARAFIALNE 1 kwietnia 2018 NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

1. Z całego serca dziękujemy wszystkim składającym nam świąteczne życzenia. Staraliśmy się odpowiedzieć na nie modlitwą. Modlimy się za wszystkich parafian, a szczególnie za pamiętających o swoich kapłanach.
  2. Księżom, Diakonowi i wszystkim Wykonawcom Ciemnicy i Grobu Pańskiego serdecznie dziękujemy, w imieniu całej parafii, za piękną dekorację naszego kościoła. Bóg zapłać za trud włożony w to, by przez wymowną symbolikę przybliżyć nam zbawcze Misterium Męki Pańskiej.
  3. Kończy się czas praktyki wielkopostnej diakona Arkadiusza Wojnickiego w naszej parafii. Dziękujemy za Jego piękną, pracowitą i gorliwą posługę diakońską, za głoszenie Słowa Bożego, sprawowanie nabożeństw, prowadzoną katechezę, a także pomoc w przygotowaniu i posługę podczas Spotkania Młodych w Radymnie. Życzymy niegasnącej gorliwości w życiu kapłańskim.
  4. Wielka Niedziela

Rezurekcja o godz. 6.00.

Następne Msze św. o godz. 10.00 i 11.30.

(Nie ma Mszy św. popołudniowej).

Poniedziałek Wielkanocny

Msze św.: o godz. 8.00; 10.00 i 11.30.

(Nie ma Mszy św. popołudniowej).

1. Rozpoczynamy tzw. biały tydzień – oktawę Wielkanocy, która jest przedłużeniem świętowania pamiątki Zmartwychwstania Pana Jezusa. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  2. W czwartek, pierwszy czwartek miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do wieczornej Mszy św. Nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.
  3. W piątek, pierwszy piątek, wyjazd do chorych o godz. 8.00.
  4. W sobotę, pierwsza sobota miesiąca, nabożeństwo różańcowe. Zapraszamy całą parafię, a szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i ich rodziców.
  5. W następną niedzielę Niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia – zapraszamy całą parafię. Po nabożeństwie zmiany tajemnic różańcowych.
  6. W niedzielę Niedziela Miłosierdzia Bożego. Będziemy mogli złożyć ofiary zebrane do skarbonek wielkopostnych jako wyrzeczenia wielkopostne, a także składka do puszek na Caritas.
  7. W przyszłą niedzielę odpust parafialny w Skołoszowie. Suma o godz. 11.00.
  8. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w sobotę na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 17, mieszkania od 31 do 50.