OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18 marca 2018 V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 1. DZISIAJ Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów V, VI, VII i VIII. O godz. 15.15  GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym.
 2. W poniedziałek, 19 marca, przypada uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. To dzień szczególnej modlitwy za ojców. Jest to także dzień imienin Ks. abpa Józefa Michalika oraz Ojca Świętego Seniora Benedykta XVI.
 3. W czwartek od godz. 15.00 zapraszamy parafian na adorację Najświętszego Sakramentu i na nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.
 4. W piątek rozpoczyna się Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej.
 5. Msze św. w piątek i sobotę dla mieszkańców naszego miasta tylko o godz. 6.30. Nie będzie Mszy świętych wieczornych. Na nabożeństwa w kościele w innych godzinach zapraszamy tylko młodzież. Nasza świątynia musi pomieścić ponad 2 tysiące uczestników.
 6. W piątek Droga Krzyżowa tylko po porannej Mszy Świętej.
 7. W przyszłą niedzielę Niedziela Palmowa. Msza św. dla zgromadzonej młodzieży i wszystkich mieszkańców naszego miasta o godz. 11.00. Rozpocznie się ona poświęceniem palm przy kościele św. Wawrzyńca i procesją z palmami na plac przed Urzędem Miasta. Msze św. w naszym kościele o godz. 9.00 i 16.00.
  (Od godz. 8.00 do 8.30 kościół będzie zajęty przez młodzież). Nie będzie Mszy świętych o godz. 8. 00, 10.00 i 11.30. O godz. 15.15 Gorzkie Żale i Msza św.
 8. Dziękujemy pa rafianom za sprzątanie kościoła. Prosimydo sprzątania w piątek na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 16, mieszkania od 21 do 40.
 9. W zakrystii do nabycia baranki Caritas. 
 10. Dziękujemy różom Żywego Różańca za składane ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
 11. Ogromna prośba do wszystkich mieszkańców blokówi tych, którzy parkują samochody na parkingu przy kościele, by samochody na czas Spotkania Młodych zaparkowali w innym miejscu. Prosimy, by zwolnili ten parking koniecznie już w piątek rano i nie parkowali jeszcze przez niedzielę. Serdecznie dziękujemy za zrozumienie i okazaną w ten sposób pomoc w zorganizowaniu Spotkania Młodych Archidiecezji Przemyskiej w naszym mieście.
 12. Udział w Spotkaniu Młodych na obecną chwilę zadeklarowało około 4200 osób. Dziękujemy wszystkim rodzinom, które zgodziły się przyjąć młodzież do swojego domu na nocleg. Każdy uczestnik ma już zapewniony nocleg, ale chcielibyśmy, aby jak najwięcej osób zamieszkało wraz z rodzinami, dlatego jeszcze raz prosimy rodziny, które mogłyby przyjąć dodatkowe osoby, o zgłoszenie do księdza Krzysztofa.