OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11 marca 2018 IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 1. DZISIAJ, 11 marca, drugi dzień miesięcznej nowenny przed 100-leciem odzyskania przez Polskę niepodległości. Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów III i IV. O godz. 15.15  GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym.
 2. We wtorek, 13 marca, nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy wszystkich parafian na pokutne nabożeństwo różańcowe. W tym dniu przypada V rocznica wyboru papieża Franciszka – modlimy się o potrzebne łaski dla Ojca Świętego.
 3. Zapraszamy parafian na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15.00, na nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.
 4. W piątek Msza św. o godz. 17.00 i po niej Droga Krzyżowa dla naszego miasta. Nabożeństwo rozpocznie się w naszym kościele i zakończy w kościele św. Wawrzyńca. Nie będzie więc Drogi Krzyżowej dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy wszystkich na wspólne nabożeństwo Męki Pańskiej.
 5. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów V - VIII. O godz. 15.15 Gorzkie Żale i Msza św.
 6. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w sobotę na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 16. mieszkania od 1 do 20.
 7. W zakrystii do nabycia paschaliki i baranki Caritas. 
 8. Dziękujemy różom Żywego Różańca za składane ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
 9. Na tablicy ogłoszeń informacja o spotkaniu AL-ANON, które odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 w budynku Szkoły Podstawowej w Radymnie.
 10. W poniedziałek zapraszamy na spotkanie Akcję Katolicką.
 11. Wpłynęły zgłoszenia MŁODZIEŻY NA SPOTKANIE MŁODYCH. Zgłosiło się 3 700 osób. Dziękujemy wszystkim rodzinom, które zgodziły się przyjąć młodzież do swojego domu na nocleg. Brakuje nam jeszcze miejsc dla około 100 osób.  Dlatego prosimy rodziny, które się jeszcze nie zdecydowały lub te które przyjęły już młodzież a mogłyby przyjąć jeszcze dodatkowe osoby o zgłoszenie się do księdza Krzysztofa. 
 12. Spotkanie dla WOLONTARIUSZY SPOTKANIA MŁODYCH odbędzie się w środę po wieczornej Mszy świętej w Domu Parafialnym.  Zapraszamy wszystkich chętnych.