OGŁOSZENIA PARAFIALNE 4 marca 2018 III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. DZISIAJ Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów I i II. O godz. 15.15  GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym. Po Gorzkich Żalach zmiany tajemnic różańcowych i Msza św. Dzisiaj zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny AD GENTES.
  2. Zapraszamy parafian na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15.00, na nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II. Z okazji przypadającego w tym dniu Dnia Kobiet modlimy się szczególnie za wszystkie panie.
  3. W piątek o godz. 15.30 Droga Krzyżowa dla dzieci. O godz. 17.00 Msza św. i po niej Droga Krzyżowa dla dorosłych. O godz. 19.00 Droga Krzyżowa dla młodzieży.
  4. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów III i IV. O godz. 15.15 Gorzkie Żale i Msza św.
  5. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w sobotę na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 15. mieszkania od 21 do 40.
  6. W zakrystii do nabycia paschaliki i baranki Caritas. 
  7. Wydział Nauki Katolickiej w Przemyślu informuje, że przy parafii pw. Bożego Ciała w Jarosławiu zostało powołane Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące. Więcej informacji znajduje się na plakacie w gablotce i na stronie internetowej.
  8. Siostra Dyrektor Parafialnego Przedszkola w Radymnie ogłasza rekrutację dzieci na nowy rok szkolny. Szczegółowe informacje w gablotce.  
  9. W gablotce informacje dotyczące Ekstremalnej Drogi Krzyżowej.